Dejte nám své +

Stěhování bytů

Zajišťujeme stěhování bytů či domů nejen v Praze, ale celém Středočeském kraji. Klademe důraz na to, abychom stěhování provedli co nejbezpečněji a co nejrychleji. Bezpečí Vašeho majetku je pro nás prioritou.

Stěhování bytu nebo stěhování domu nemusí být zdaleka tak nepříjemné a nepohodlné, jak to může na první pohled vypadat. Je ale nezbytné nezapomenout na několik zásadních bodů.

Jak se bezpečně stěhovat

V první řadě se přípravy na stěhování nemohou nechávat na poslední chvíli. Ačkoli je možné spoustu záležitostí probrat telefonicky, přeci jenom návštěva místa, které se přestěhovat, je nezbytná. Zjistíme, jaká je konkrétní situace a podle upřesníme cenu, na které se předtím orientačně přes telefon domluvíme.

Naši pracovníci mají potřebné vybavení k nošení těžkých předmětů, nemusíte se obávat, že bychom si s něčím neporadili.

Mnozí lidé spoléhají při stěhování sami na sebe nebo na své příbuzné, ale nikdy není na škodu předem odhadnout své možnosti a schopnosti. Ne každý je schopen si sáhnout na dno svých sil na úzkém schodišti činžovního domu bez výtahu. Při stěhování bychom měli brát ohledy na své zdraví, proto je na místě při stěhování domů či bytů kontaktovat stěhovací firmu.